Maak kennis met ons team marketing en communicatie – De Formatie

Maak kennis met ons team
— sterker in formatie

Johannes Mortier

marketing, social media, project management

Bedenkt strategische marketing en communicatie, delegeert en voert uit. Heeft soms een blauw oog. Het tweede heeft meestal niets met het eerste te maken.

johannes@de-formatie.be
‭0486 21 39 40‬

Jonas Pottie

branding, UX

Ontwerpt merken en online gebruikerservaringen. Verdiept zich in jouw business en handelt op maat.

jonas@de-formatie.be
0478 59 46 50

Manon Langbeen

account management, project management en online marketing

Maakt deadlines dodelijk en optimaliseert de online conversies van onze klanten.

manon@de-formatie.be

Sylvia Breyne

branding, grafisch ontwerp, sociale media

Steekt uw merk in een nieuw jasje, creëert opvallende visuals en smaakvol zetwerk. Uw auto of een nieuw product verpakken? Geen uitdaging te groot!

sylvia@de-formatie.be

Larissa Goethals

UX/UI Design

Maakt uw website gebruiksvriendelijk, overzichtelijk en stijlvol. Zorgt voor een digitale oplossing op maat van uw bedrijf.

larissa@de-formatie.be

 

Mattiece David

content creation, social media, copywriting

Schrijft, fotografeert, videografeert, monteert, analyseert, fantaseert, filtert en #hashtagt. Gaat voor niet minder dan mooie zinnen en heerlijke beelden.

mattiece@de-formatie.be